No weather information available
Top

Nowa wyprawa, pod patronatem KAYAKa!

Globstorianie!!!

W 2018 roku nie posiadałam się z radości, że zostałam zaproszona do współpracy w ramach KAYAK Travel Pro. To był ogromny krok dla kanału, bo dawał mi możliwość tworzenia filmów z miejsc, gdzie mogłabym nie dotrzeć bez wsparcia ze strony otwartych na moje YOLO-plany partnerów. Wystrzelenie rakiety, która, jak wszyscy wiemy, jest moim podstawowym środkiem lokomocji na inne kontynenty ostatnimi czasy, to zadanie przekraczające niekiedy możliwości jednej tylko osoby.

W zeszłym roku udało mi się zrealizować wyprawę i serię filmów z uśmiechniętej od ucha do ucha Gambii, miejsca o odwiedzeniu którego marzyłam od dziecka. To była współpraca, w której na żadnym etapie nie musiałam raportować w tonie: ”KAYAK, we have a problem…” I dająca pełną, kreatywną przestrzeń.

 

 

 

Takie doświadczenia działają jak wiatr w żagle i dodają pewności siebie w stawianiu kolejnych kroków – małych dla spotykanych po drodze kózek, ale wielkich dla kanału:) 🐐🐐🐐

Z tym większą radością mogę więc Wam przekazać, mili Globstończycy, że kanał się rozwija, powiększa się o jedną, dodatkową osobą od zadań specjalnych (powiedz „Cześć” Mateuszowi, po prawej) – zadań, których niezmiennie przybywa – i w tej nowej odsłonie startuje na kolejną, kosmiczną tym razem wyprawę, która zacznie się już za niecały tydzień (22 lutego)📡. Ponownie wspiera nas KAYAK i ponownie z jego nieocenioną pomocą postaramy się opowiedzieć Wam kolejne historie ze świata i okolic. 

3…2…1…Lift off!!! 🚀🚀🚀

Komentarze

  • Karol
    15 kwietnia 2019

    Super i cieszymy sie Twoja radoscia. Trzymamy kciuki za kolejne przedsiewziecie i z niecierpliwoscia czekamy na relacje:)
    Beata i Karol

zostaw komentarz

LUBISZ MÓJ BLOG?

Możesz objąć kanał Globstory patronatem.

Dzięki!

@globstory

Follow Me