O mnie

Globstory – umiarkowanie podróżniczy pop blog, inspirowany życiem na obczyźnie.

20170204145135-01Witaj! Jesteś na blogu, który przedstawiam Ci w nieodłącznym komplecie z Youtubowym kanałem o tej samej nazwie. Prowadzę go w całości ja – z pochodzenia Ostrowczanka, z wyboru – Warszawianka, emigrantka z potrzeby serca.

Przez 2 lata mieszkałam w Stambule, rok w Barcelonie, ostatni rok spędziłam w Warszawie (częściej się przeprowadzam, niż aktualizuję stronę „O mnie”).

Obecnie – Warszawa.

Jeśli koniecznie chcesz mnie ometkować – nie jestem blogerką podróżniczą. Jestem blogerką life-stylową, a moim stylem życia są podróże. W drodze bywam powsinogą, ale większość dni w roku jeszcze spędzam w domu. Za to czuję się obywatelką świata. I emigrantką.

Opowiem Ci o różnorodności obyczajów w różnych zakątkach globu, zainspiruję do podróżowania w pojedynkę, polecę pasjonujące lektury i filmy, a jeśli sięgniesz głębiej w przeszłość mojej youtubowej działalności – zobaczysz, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści 🙂

Z każdej podróży przywożę odcinki tematyczne oraz vlogi „making of”.

Publikuję nieregularnie, na niekorzyść Globstory w kontekście youtubowych algorytmów, uparcie wierząc, że w dzisiejszym świecie wciąż jest miejsce na jakość. A jakość wymaga zachodu (i czasu na podróże) 🙂

 

ROZGOŚĆ SIĘ!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – pisz śmiało na globstory@gmail.com

 

 

32 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *